Lawendowa Siwianka

Lawendowa Siwianka, to miejsce stworzone z myślą o nauce poprzez zabawę i o relaksie. Nasze pole znajduje się w bliskiej odległości od Warszawy, przy nowo wybudowanej trasie S17. Zapraszamy na warsztaty wszystkie osoby, które w ciekawy sposób chcą spędzić czas, ucząc się poprzez zabawę, tworząc ciekawe rzeczy, relaksując się w naszym lawendowym siedlisku. Zarówno dla najmłodszych jak i dla najstarszych znajdą się atrakcje.

Przez cały rok, zgodnie z rytmem pór roku, świąt i prac gospodarskich mają miejsce warsztaty skupione wokół regionalnych tradycji oraz powiązane z tematyką uprawy, zastosowania i przetwarzania lawendy. Więcej o warsztatach możesz przeczytać tutaj.

Szukasz ciekawego i pachnącego prezentu? Odwiedź nasz sklep internetowy. Znajdziesz tam kosmetyki lawendowe, rękodzieło, bukiety, świece i gotowe zestawy produktów.

 

Jesień w Lawendowej Siwiance

Jesień, powrót do szkoły i do pracy. Ostatnie zbiory owoców i warzyw. Cieszenie się tym co dało nam lato. Nasza oferta warsztatowa na jesień dla grup zorganizowanych, szkół i przedszkoli również oscyluje wokół zbiorów.

Tematy warsztatów na jesień:

  • Jak to ze lnem było w Lawendowej Siwiance – dawniej len, teraz lawenda
  • Pomarańczowe kolory jesieni
  • Z tłuczkiem na kapustę
  • Robimy pizzę!
Warsztaty jesienne

Kategorie

Najnowsze produkty

Najpopularniejsze produkty