Regulamin domków

 1. Liczba miejsc noclegowych : od 1 do 6.
 2. Najkrótszy możliwy pobyt obejmuje
  – dla Domku BOHO 2 doby.
  – dla Domku Lawendowego 1 dobę.
 3. Goście mogą się wprowadzić do domku od godziny 15:00. W dniu wyjazdu prosimy o jego opuszczenie przed godziną 11:00. Uwzględniając indywidualne sytuacje, dostosujemy się do potrzeb, jeśli tylko danego dnia będzie to możliwe.
 4. Każdy Gość informowany jest o zapisach tego Regulaminu. Wpłata zadatku oraz pozostałej kwoty za pobyt oznacza akceptację Regulaminu. Na tej podstawie Gość otrzymuje klucz do domku, a po zakończeniu pobytu oddaje Gospodarzom.
 5. Pobyt w Lawendowej Siwiance nie obejmuje wyżywienia. Wyżywienie Gości zapewniają sobie we własnym zakresie.
 6. Mimo że lubimy zwierzęta, w sezonie 2022 nie możemy akceptować w nim czworonogów lub skrzydlatych. Chcemy w ten sposób zapobiec wystąpieniu reakcji alergicznej u innych Gości uczulonych na sierść lub pierze. Liczymy na zrozumienie tej okoliczności.
 7. Mając na uwadze naszych Sąsiadów z Siwianki prosimy o zachowanie ciszy nocnej w godzinach 22:00 – 6:00.
 8. Na wyposażeniu domku znajduje się klimatyzacja.
 9. Nocującym u nas Gościom zapewniamy ręczniki i pościel.
 10. Na miejscu znajduje się bezpłatny parking.
 11. Pragniemy, by wypoczywające u nas dzieci czuły się szczęśliwe a jednocześnie były bezpieczne. Goście przebywający z dziećmi biorą odpowiedzialność za wszystko, co ewentualnie przytrafi się ich dzieciom lub z powodu zachowania dzieci.
 12. Ze sprzętów i urządzeń stanowiących wyposażenie domku prosimy korzystać tylko zgodnie z ich przeznaczeniem. Aby Goście czynili to z przyjemnością, sprawnie i bezpiecznie, jako Gospodarze chętnie podpowiemy i pomożemy.
 13. Prosimy też o nieużywanie wewnątrz pomieszczeń urządzeń gazowych lub z otwartym płomieniem (w tym świeczek).
 14. Bardzo prosimy o niepalenie tytoniu w pomieszczeniach, a w przypadku palenia na zewnątrz – o niepozostawianie niedopałków w miejscach innych niż do tego przygotowane.
 15. Wierzymy, że Goście będą dobrze traktować mienie powierzone im na czas pobytu, czyli wyposażenie pokoju, sprzęt wypożyczony do rekreacji. Gdyby jednak coś przykrego się przydarzyło, o przyczynach, zakresie i  skutkach należy jak najszybciej porozmawiać z Gospodarzami i uzgodnić formę rozwiązania problemu/zadośćuczynienia. Bez porozumienia z nami nie naprawiajcie awarii samodzielnie – czasem przynosi to więcej szkody niż pożytku… – za to niezwłocznie powstrzymajcie powiększanie się strat, na ile to tylko możliwe.